Kochani, Drodzy Motocykliści i Motocyklistki !

Ósmy raz spotkaliśmy się na Motocyklowym Zjeździe Gwiaździstym do Częstochowy, i już teraz zapowiadamy dziewiąte, kwietniowe spotkanie na uroczystościach zjazdowych w 2020 roku na Jasnej Górze i w gościnnej, jak zawsze – Częstochowie.

Rok przyszły to dla nas i dla naszego miasta niezwykle ważna data – 800 lat od chwili, kiedy po raz pierwszy użyto nazwy Częstochowa. Szmat czasu, wielka i piękna historia – od 1382 roku związana nierozerwalnie z Klasztorem Jasnogórskim i Matką Kościoła, Maryją.

Ale wróćmy do podziękowań ! Było nas bardzo wielu, pasjonatów motocykli i koleżeńskich spotkań, braterskich serdeczności i radości z pięknej przygody, jaką jest jazda na motocyklu. Dopisała pogoda, tak ważna dla bezpiecznej jazdy jednośladami. Dopisaliście Wy, w swojej determinacji i chęci bycia tego dnia z nami w Częstochowie i na Jasnej Górze. Dzięki !

Mamy nadzieję, że wszyscy wróciliście do swoich domów wzmocnieni spotkaniem modlitewnym i refleksją. Bardzo wielu motocyklistów (nawet nie spodziewaliśmy się !) dotarło na piknik i koncert zespołu Oberschlesien, zorganizowany przez gościnny samorząd Olsztyna i firmę Raf-Pol. W przyszłości też planują ugościć motocyklistów, a jest tam pięknie. Jurajskie krajobrazy fascynują.

Kochani ! Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach na rok 2020,

przyjazd  19 kwietnia do Częstochowy na Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty.

Czekamy na Was !
Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia