Informacje bieżące…

Już teraz informujemy, że zgodnie z przyjętą zasadą organizacji Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego do Częstochowy w każdy trzeci weekend kwietnia (w tym roku Święta Wielkanocne przesunęły nam datę o tydzień !),

w roku 2015  –  Zjazd odbędzie się 18 i 19 kwietnia.

_________________________________

Na stronie Klasztoru Jasnogórskiego www.jasnagora.com (w zakładce kalendarz kwiecień 2014) jest zamieszczony program uroczystości religijnych Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego do Częstochowy w dniu 26 kwietnia 2014r. Dziękujemy Ojcu Kustoszowi za szczegółową informację, a Was – Koleżanki i Koledzy zapraszamy do zapoznania się z nią, i …widzimy się w Częstochowie !

_________________________________

Miło nam powiadomić Koleżanki i Kolegów, że nasza prośba skierowana do Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo została przyjęta, czego efektem jest powierzenie księdzu – motocykliście Mariuszowi Jędrzejczykowi funkcji przewodnika duchowego naszego Stowarzyszenia. Z wielką radością przyjęliśmy tą decyzję i wyrażamy podziękowanie Księdzu Arcybiskupowi.

_________________________________

Po dokonanym wstępnym podziale kompetencji i zadań dotyczących realizacji Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego do Częstochowy, nadzorujemy ich realizację i
prowadzone uzgodnienia pomiędzy naszymi partnerami: Klubem Motocyklowym „Jura Riders” TCM (realizuje Akcję „MOTO SERCE) i Custom Bike Works (realizuje Ogólnopolskie Dni Motocyklowe).