KOLEŻANKI I KOLEDZY MOTOCYKLIŚCI.  DZIĘKUJEMY WAM ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE NA MOTOCYKLOWY ZJAZD GWIAŹDZISTY DO CZĘSTOCHOWY. WIERZYLIŚMY, ŻE NASZE STARANIA I PRZYGOTOWANIA NA WASZE PRZYJĘCIE W NASZYM MIEŚCIE, NIE PÓJDĄ NA MARNE, ŻE W WIELKIEJ LICZBIE SPOTKAMY SIĘ W CZĘSTOCHOWIE NA PLACU BIEGAŃSKIEGO I NA JASNOGÓRSKICH BŁONIACH, NA UROCZYSTEJ MSZY ŚW.

http://jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=7900

DZIĘKUJEMY WŁADZOM MIASTA CZĘSTOCHOWY ZA PRZYCHYLNOŚĆ. ZA CIEPŁE SŁOWA SKIEROWANE DO LICZNIE ZGROMADZONYCH NA PLACU BIEGAŃSKIEGO MOTOCYKLISTÓW DZIĘKUJEMY PANU PREZYDENTOWI KRZYSZTOFOWI MATYJASZCZYKOWI.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY OJCOM PAULINOM ZA MODLITWĘ I JAKŻE WAŻNE DLA NAS – POŚWIĘCENIE MOTOCYKLI. DZIĘKUJEMY O. SEBASTIANOWI MATECKIEMU, PODPRZEOROWI JASNEJ GÓRY ZA PRZEWODNICZENIE MSZY ŚW., O. NIKODEMOWI KILNAROWI I O. ALBERTOWI SZUSTAKOWI ZA OPRAWĘ UROCZYSTOŚCI. DZIĘKUJEMY KS. MOTOCYKLIŚCIE MARIUSZOWI JĘDRZEJCZYKOWI ZA PIĘKNE MOTOCYKLOWE ROZWAŻANIE W WYGŁOSZONYM DO NAS KAZANIU. WSZYSCY OBECNI NA JASNEJ GÓRZE CZULI SIĘ JAK U SIEBIE. DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO.

OSOBNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM, KTÓRZY ODDALI KREW W AKCJI „MOTOSERCE”.

DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA I STACJI KRWIODAWSTWA W CZĘSTOCHOWIE.

DZIĘKUJEMY SPONSOROM, OFIARODAWCOM I WSZYSTKIM POMOCNIKOM.

DZIĘKUJEMY REDAKCJOM MEDIÓW POLSKICH I CZĘSTOCHOWSKICH, BIURU PRASOWEMU JASNEJ GÓRY ZA WSPARCIE I RZECZOWE KOMENTARZE NASZEGO ZJAZDU.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA PRZYSZŁOROCZNY „MOTOCYKLOWY ZJAZD GWIAŹDZISTY DO CZĘSTOCHOWY”

Zarząd Stowarzyszenia.

22 kwietnia 2013r.